KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka to święto, w którym celebruje męska część populacji. Podaruj swojemu mężczyźnie kwiatowy podarunek, by sprawić mu radość w tym szczególnym dniu.

1 z 1
Poczta i kwiatowa Warszawa Bukiet Niespodzianka
Bukiet Niespodzianka
100,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Bukiet z gerberów
Bukiet z gerberów
101,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Bukiet jesienne kwiaty
Bukiet jesienne kwiaty
109,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Bukiet Szczery Gest
Bukiet Szczery Gest
127,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Bukiet róże dla ciebie
Bukiet róże dla ciebie
148,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Bukiet piękne róże
Bukiet piękne róże
216,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Bukiet 18 róż z sercem
Bukiet 18 róż z sercem
224,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Bukiet 20 róż czerwonych
Bukiet 20 róż czerwonych
238,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Dzień Chłopaka Warszawa

Kiedy jest Dzień Chłopaka? 30 września! Zaskocz więc swojego chłopaka i prześlij mu wyjątkowy bukiet kwiatów. Pokaż mu, że go kochasz i jest dla Ciebie naprawdę ważny.

Prezent dla chłopaka – kwiaty z dostawą w Warszawie

Chcesz zaskoczyć swojego chłopaka w dzień jego święta? Zamów kwiaty z dostawą, które my dowieziemy pod dowolny adres w Warszawie. Z pewnością taka forma prezentu go zaskoczy i pokaże, jak bardzo go kochasz. Możesz dołączyć do nich również słodki upominek, który dodatkowo osłodzi jego wyjątkowy dzień. Czekoladki Merci, Ptasie mleczko, a może bombonierka czekoladek? Znajdziesz je w zakładce „Dodatki do kwiatów”. 30 września to data, o której nie możesz zapomnieć, więc złóż zamówienie jeszcze dzisiaj. 

Kwiaty dla chłopaka – jakie zamówić?

Bukiet czerwonych róż, piękny bukiet mieszany, koszyk pełen kwiatów doniczkowych – wszystkie te opcje jak najbardziej znajdziesz w ofercie naszej kwiaciarni. Idealnie nadadzą się jako prezent na Dzień Chłopaka. Zastanawiasz się, jakie dokładnie kwiaty możesz podarować swojemu chłopakowi? W tym przypadku zadbaj o tym, aby kwiaty miały jak najbardziej męski charakter. Przede wszystkim unikaj różowych kwiatów, jeśli możesz zamień je na fioletowe, kremowe lub pomarańczowe. To kolory, które najbardziej pasują do mężczyzny. Gerbery, goździki, róże, margerytki, eustomy oraz wiele innych kwiatów znajdziesz w bukietach, które posiadamy w naszej ofercie.