KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Wieńce pogrzebowe

1 z 1
Poczta i kwiatowa Warszawa Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
372,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
409,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku
425,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia
425,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie
439,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam
439,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż
439,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek
Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek
539,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wieniec pogrzebowy serce z róż
Wieniec pogrzebowy serce z róż
903,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wieńce pogrzebowe do Warszawy.

Chcesz zamówić wieniec pogrzebowy z dostawą do Warszawy? Telekwiaciarnia Warszawa na co dzień świadczy takie usługi, więc i Twoje zamówienie bez problemu zrealizuje. Wieńce pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na pogrzeb na cmentarz, do kościoła, do domu pogrzebowego, a także pod adres prywatny w Warszawie. Wieniec pogrzebowy możesz odebrać także w naszej kwiaciarni osobiście. Pamiętaj jednak, że najpierw zamówienie musi być przez Ciebie opłacone. W razie pytań skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, które udzieli pomocy podczas składania zamówienia.

Wieniec pogrzebowy z dostawą na dokładną godzinę.

Zależy Ci, aby wieniec pogrzebowy dotarł na czas? W zamówieniu wskaż dokładną godzinę, o której zaczyna się pogrzeb, a nasz kurier pojawi się z wieńcem odpowiednio wcześniej, by nie przeszkadzać w ceremonii. Do wieńca pogrzebowego możesz dodać szarfę pogrzebową, która jest w gratisie dołączana do kompozycji. Podaj treść ostatniego pożegnania podczas składania zamówienia, a wówczas florystka umieści ją na wstędze. Pamiętaj, aby słowa nie były za długie, by bez problemu zmieściły się na szarfie. Jeśli natomiast chcesz przekazać coś więcej rodzinie zmarłego, możesz skorzystać w zamian z bileciku kondolencyjnego. Wieniec na pogrzeb – kiedy złożyć zamówienie? Wieńce pogrzebowe do Warszawy można zamawiać za pośrednictwem naszej strony internetowej lub poprzez telefon minimum 1 dzień wcześniej przed pogrzebem. Jeśli potrzebujesz wieńca pogrzebowego w dzień ceremonii pogrzebowej, koniecznie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Być może uda nam się Tobie pomóc w tej kwestii. Oczywiście istnieje możliwość, abyśmy w Twoim imieniu złożyli wieniec pogrzebowy pod trumną bądź urną zmarłego. Wystarczy, że podasz nam wszystkie potrzebne dane (imię i nazwisko osoby zmarłej z dopiskiem „śp”, adres miejsca pogrzebu i godzinę rozpoczęcia ceremonii), a my doręczymy Twoje zamówienie na czas.

Wieńce pogrzebowe – jakie kwiaty?

Potrzebujesz zamówić wieniec pogrzebowy do Warszawy, ale zastanawiasz się, z jakich kwiatów ma być wykonany? W naszej kwiaciarni posiadamy kilka gotowych propozycji na wieńce pogrzebowe. W większej mierze przygotowane są one ze świeżych róż, a także gerber, goździków, anturium i storczyka ciętego. Kwiaty te najczęściej wybierane są przez Klientów, dlatego też zdecydowaliśmy się na taki wybór. Klasyczne wieńce pogrzebowe przygotowywane są właśnie z róż, ze względu na ich elegancki i poważny wygląd. Róże są bardzo trwałymi kwiatami, dlatego też cieszą się taką dużą popularnością. Dobrze prezentują się w połączeniu z anturium lub storczykiem ciętym. Wieniec pogrzebowy przygotowany jest na podkładzie z naturalnego igliwia oraz liście, a jego wielkość to 100-120 cm.

Wieniec na pogrzeb – kolorystyka.

Klasyczny wieniec pogrzebowy nie dość, że wykonany jest najczęściej z róż, to również jego kolorystyka jest mocno określona. Biały i kremowy to kolory, które dominują wśród kompozycji pogrzebowych. Wiąże się to głównie z symboliką tych barw, której znaczenie odczytuje się jako czystość, niewinność, spokój ducha i szacunek. Te emocje bardzo pasują do powagi uroczystości, jakim jest pogrzeb, stąd też kolory jasne tak często wybierane są do wieńców pogrzebowych. Bliższa rodzina zmarłego może ewentualnie zdecydować się na żywsze kolory, np. czerwony, który jest wyrazem miłości, różowy – symbol pozytywnych emocji oraz pomarańczowy - alegoria rodzinnych uczuć.
Wieńce pogrzebowe do Warszawy doręczamy na wymienione poniżej cmentarze:
- Komunalny Północny
- Komunalny Południowy
- Wojskowy
oraz pozostałe cmentarze, które znajdują się na terenie Warszawy.