Wiązanki pogrzebowe

1 z 1
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
135,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
155,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
192,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
175,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
183,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
218,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
190,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wiązanki pogrzebowe do Warszawy.

Potrzebujesz wiązanki pogrzebowej z dostawą do Warszawy? Nasza kwiaciarnia w Warszawie bez problemu zrealizuje dla Ciebie takie zamówienie. Wiązanki pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na pogrzeb na cmentarz, do kościoła, do domu pogrzebowego lub ewentualnie pod adres prywatny w dzień ceremonii. Podczas składania zamówienia możesz wskazać konkretną godzinę dostawy, więc nie musisz martwić się, czy Twoja wiązanka dotrze na czas. Nasz kurier zawsze przyjeżdża odpowiednio wcześniej, aby nie przeszkadzać w ceremonii pogrzebowej. Do wiązanki pogrzebowej za darmo możesz dołączyć również szarfę pogrzebową. Umieść na niej słowa ostatniego pożegnania dla zmarłego. Zamówienia na dostawę wiązanki pogrzebowej do Warszawy należy składać przynajmniej 1 dzień wcześniej przed pogrzebem. Jeśli potrzebujesz wiązanki pogrzebowej na ostatnią chwilę, koniecznie skontaktuj się najpierw z naszym Biurem Obsługi Klienta. Być może będziemy w stanie Ci pomóc. Zamówienie na wiązankę pogrzebową do Warszawy możesz złożyć poprzez naszą stronę internetową lub telefonicznie i z góry opłacone.

Wiązanka pogrzebowa – z jakich kwiatów?

Chcesz zamówić wiązankę pogrzebową na pogrzeb w Warszawie, ale nie wiesz, jakie kwiaty wybrać? W naszej kwiaciarni znajdziesz wiązanki pogrzebowe wykonane z żywych kwiatów takich jak: róże, goździki, eustomy, gerbery, anturium, czy lilie. Są to najpopularniejsze kwiaty wykorzystywane do tworzenia kompozycji pogrzebowych. Bardzo często wybierane są przez klientów ze względu na swój piękny i elegancki wygląd. Wiązanki pogrzebowe wykonywane są na florecie, czyli specjalnej gąbce florystycznej nasączonej wodą, by cała kompozycja lepiej się trzymała. Wybierz jedną z naszych kompozycji pogrzebowych, a my doręczymy ją w Twoim imieniu na pogrzeb i złożymy pod trumną bądź urną zmarłego.

Wiązanki na pogrzeb – w jakim kolorze?

Jeśli chodzi o wiązanki pogrzebowe i ich kolorystykę, w jakiej powinny być utrzymane, to tutaj sprawa jest stosunkowo prosta. Zasady te jednak nie są nigdzie oficjalnie zapisane, jednakże warto je stosować, chociażby z uwagi na rodzinę zmarłego pogrążoną w żałobie. Wiązanki pogrzebowe najczęściej wykonywane są w kolorystyce jasnej i stonowanej. Przede wszystkim mowa tu o kolorze białym i kremowym, w którym dostępnych jest naprawdę wiele różnych kwiatów, w tym róże, eustomy, lilie, margerytki. Jasne barwy można połączyć z pastelowym różowym lub innym stonowanym kolorem. Kolor czerwony jest bardzo rzadko wybierany i najczęściej decydują się na niego najbliżsi członkowie rodziny zmarłego. Wiązanka pogrzebowa ma być hołdem dla zmarłego, dlatego należy z umiarkowaniem dobierać kolory kwiatów, z których zostanie wykonana.
Wiązanki pogrzebowe do Warszawy doręczamy na wymienione poniżej cmentarze:
- Komunalny Północny
- Komunalny Południowy
- Wojskowy
oraz pozostałe cmentarze, które znajdują się na terenie Warszawy.