KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Wiązanki pogrzebowe

1 z 1
Poczta i kwiatowa Warszawa Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
182,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
199,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
204,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
204,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
232,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
250,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Wiązanka pogrzebowa Zaduma
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
267,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wiązanki pogrzebowe do Warszawy.

Potrzebujesz wiązanki pogrzebowej z dostawą do Warszawy? Nasza kwiaciarnia w Warszawie bez problemu zrealizuje dla Ciebie takie zamówienie. Wiązanki pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na pogrzeb na cmentarz, do kościoła, do domu pogrzebowego lub ewentualnie pod adres prywatny w dzień ceremonii. Podczas składania zamówienia możesz wskazać konkretną godzinę dostawy, więc nie musisz martwić się, czy Twoja wiązanka dotrze na czas. Nasz kurier zawsze przyjeżdża odpowiednio wcześniej, aby nie przeszkadzać w ceremonii pogrzebowej. Do wiązanki pogrzebowej za darmo możesz dołączyć również szarfę pogrzebową. Umieść na niej słowa ostatniego pożegnania dla zmarłego. Zamówienia na dostawę wiązanki pogrzebowej do Warszawy należy składać przynajmniej 1 dzień wcześniej przed pogrzebem. Jeśli potrzebujesz wiązanki pogrzebowej na ostatnią chwilę, koniecznie skontaktuj się najpierw z naszym Biurem Obsługi Klienta. Być może będziemy w stanie Ci pomóc. Zamówienie na wiązankę pogrzebową do Warszawy możesz złożyć poprzez naszą stronę internetową lub telefonicznie i z góry opłacone.

Wiązanka pogrzebowa – z jakich kwiatów?

Chcesz zamówić wiązankę pogrzebową na pogrzeb w Warszawie, ale nie wiesz, jakie kwiaty wybrać? W naszej kwiaciarni znajdziesz wiązanki pogrzebowe wykonane z żywych kwiatów takich jak: róże, goździki, eustomy, gerbery, anturium, czy lilie. Są to najpopularniejsze kwiaty wykorzystywane do tworzenia kompozycji pogrzebowych. Bardzo często wybierane są przez klientów ze względu na swój piękny i elegancki wygląd. Wiązanki pogrzebowe wykonywane są na florecie, czyli specjalnej gąbce florystycznej nasączonej wodą, by cała kompozycja lepiej się trzymała. Wybierz jedną z naszych kompozycji pogrzebowych, a my doręczymy ją w Twoim imieniu na pogrzeb i złożymy pod trumną bądź urną zmarłego.

Wiązanki na pogrzeb – w jakim kolorze?

Jeśli chodzi o wiązanki pogrzebowe i ich kolorystykę, w jakiej powinny być utrzymane, to tutaj sprawa jest stosunkowo prosta. Zasady te jednak nie są nigdzie oficjalnie zapisane, jednakże warto je stosować, chociażby z uwagi na rodzinę zmarłego pogrążoną w żałobie. Wiązanki pogrzebowe najczęściej wykonywane są w kolorystyce jasnej i stonowanej. Przede wszystkim mowa tu o kolorze białym i kremowym, w którym dostępnych jest naprawdę wiele różnych kwiatów, w tym róże, eustomy, lilie, margerytki. Jasne barwy można połączyć z pastelowym różowym lub innym stonowanym kolorem. Kolor czerwony jest bardzo rzadko wybierany i najczęściej decydują się na niego najbliżsi członkowie rodziny zmarłego. Wiązanka pogrzebowa ma być hołdem dla zmarłego, dlatego należy z umiarkowaniem dobierać kolory kwiatów, z których zostanie wykonana.
Wiązanki pogrzebowe do Warszawy doręczamy na wymienione poniżej cmentarze:
- Komunalny Północny
- Komunalny Południowy
- Wojskowy
oraz pozostałe cmentarze, które znajdują się na terenie Warszawy.