Wielkanoc

Złóż najbliższym wielkanocne życzenia w oryginalny sposób. Podaruj świąteczny bukiet kwiatów bądź stroik w wielkanocnym wydaniu i zaskocz odbiorców wyjątkowymi życzeniami na bileciku. 

1 z 1
Bukiet Świat koloru Telekwiaciarnia
Bukiet Świat koloru
84,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Niespodzianka Telekwiaciarnia
Bukiet Niespodzianka
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Urodzinowy Telekwiaciarnia
Bukiet Urodzinowy
87,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystko dla Ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet Wszystko dla Ciebie
124,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet kwiatów w wazonie Telekwiaciarnia
Bukiet kwiatów w wazonie
148,00 zł
Zobacz więcej
Kosz kwiatów kwitnących Telekwiaciarnia
Kosz kwiatów kwitnących
161,00 zł
Zobacz więcej
Kosz 100 róż Telekwiaciarnia
Kosz 100 róż
1 025,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty na Wielkanoc Warszawa

Wielkanoc to piękny czas, który najczęściej spędzamy w rodzinnym gronie. Jeśli nie możesz w tym roku spędzić świąt z bliskimi, prześlij im kwiaty wraz z wielkanocnymi życzeniami. 

Kwiaty na Wielkanoc do Warszawy – pomysł na udany wiosenny upominek

Jeśli dobrze się zastanowić, każdy polski dom podczas świąt wielkanocnych udekorowany jest kwiatami. Czy to mama zrobiła własnoręcznie piękny stroik, czy siostra kupiła bukiet tulipanów, który ślicznie prezentuje się na stole. Po prostu kwiaty na Wielkanoc są nieodłącznym elementem każdego domu. Dlatego jeśli w tym roku nie możesz spędzić świąt w gronie rodzinnym, pomyśl o tym, aby zaakceptować swoją obecność właśnie poprzez kwiaty. Nasza kwiaciarnia doręcza kwiaty na terenie całej Warszawy, zarówno pod adres domowy, jak i również do miejsca pracy. Nie czekaj więc i zamów kwiaty na Wielkanoc już dzisiaj!

Stroiki wielkanocne – jakie kwiaty zamówić?

Wielkanoc przypada w okresie wiosennym, co daje Tobie naprawdę szeroki wybór kwiatów. Począwszy od ślicznych tulipanów, a zakończywszy na wiosennych roślinach doniczkowych. Na przełomie marca i kwietnia bez problemu dostępne są już żonkile, hiacynty, prymule oraz wiele innych kwiatów doniczkowych, które wspaniale będą ozdabiać mieszkanie. W naszej ofercie znajdziesz Wiosenny Kosz Kwiatów Doniczkowych, pełen różnorodnych wiosennych roślin. Oprócz nich znajdziesz także wiele bukietów tulipanów w kolorze czerwonym, żółtym oraz wielokolorowym. Dodatkowo tulipany możesz zamówić również jako kosz tulipanów. Taka kompozycja z pewnością będzie okazale prezentować się na wielkanocnym stole.