Dzień Ojca

Dzień Ojca to szczególny dzień, w którym uwagę poświęcamy jednej z najważniejszych osób w naszym życiu. Spraw, by Tata poczuł się wyjątkowo tego dnia i podaruj mu bukiet pełen miłości i radości. Zamów kwiaty z dostawą i wywołaj tym samym uśmiech oraz wzruszenie tak pięknym gestem.

1 z 1
Bukiet Niespodzianka Telekwiaciarnia
Bukiet Niespodzianka
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet niezobowiązujący
Bukiet niezobowiązujący
84,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gerberów Telekwiaciarnia
Bukiet z gerberów
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest Telekwiaciarnia
Bukiet Szczery Gest
113,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet czerwone róże Telekwiaciarnia
Bukiet czerwone róże
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jesienne kwiaty Telekwiaciarnia
Bukiet jesienne kwiaty
122,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet piękne róże Telekwiaciarnia
Bukiet piękne róże
128,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet wiosenne kwiaty Telekwiaciarnia
Bukiet wiosenne kwiaty
140,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 20 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 20 róż czerwonych
140,00 zł
Zobacz więcej
Kolorowe róże Telekwiaciarnia
Kolorowe róże
153,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Dzień Ojca

Pokaż swojemu tacie, jak wiele dla Ciebie znaczy! Wyślij mu kwiaty na Dzień Ojca! 23 czerwca to jego dzień, więc nie zapomnij o nim!

Prezent na Dzień Ojca – kwiaty z dostawą w Warszawie

Choć może kwiaty bardziej kojarzone są z delikatnością i kobiecością, nic nie stoi na przeszkodzie, aby to również mężczyźni byli obdarowywani kwiatami. W szczególności jeśli chodzi o takie święta jak Dzień Ojca. To wyjątkowa okazja, aby podarować kwiaty dla taty i pozytywnie go zaskoczyć. Pokaż mu, jak wiele dla Ciebie znaczy i podziękuj mu za trud włożony w wychowanie. Kwiaty na Dzień Ojca nasza kwiaciarnia doręcza na terenie całej Warszawy w przedziałach 2-godzinnych, dzięki czemu bez problemu dobierzesz odpowiedni termin dostawy. Nie zwlekaj i złóż zamówienie już dzisiaj. 

Kwiaty dla taty – które wybrać?

Jak już wiesz, kwiaty mogą otrzymywać nie tylko kobiety. Mężczyznom również wypada wręczać kwiaty. Warto jednak dopasować je charakterem odpowiednio do mężczyzny. Przede wszystkim zadbaj o to, aby bukiet nie zawierał różowych kwiatów. Jest to kolor mocno kojarzony z dziewczynami, dlatego zamiast niego dobierz kwiaty w kolorze fioletowym, kremowym, pomarańczowym lub czerwonym. Chcesz podarować swojemu tacie piękny bukiet czerwonych róż? Nic nie stoi na przeszkodzie! To piękne kwiaty, które wspaniale przekażą tacie wiadomość o Twoich uczuciach. Niemniej jednak najczęściej wybierane są bukiety mieszane lub po prostu kwiat doniczkowy. Nasza kwiaciarnia w Warszawie posiada liczne propozycje na ten wyjątkowy dzień, więc z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego taty.