KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Kompozycje kwiatowe

Kompozycję kwiatową zamów z dostawą do Warszawy i spraw bliskiej osobie radość. Wybierz dla niej coś specjalnego i zaskocz ją pozytywnie, przesyłając jej kwiaty w naczyniu online lub telefonicznie. Dołącz do nich również bilecik wraz z Twoimi życzeniami. 

1 z 1
Poczta i kwiatowa Warszawa Kosz Świąteczny
Kosz Świąteczny
159,00 zł
Zobacz więcej
Poczta i kwiatowa Warszawa Kompozycja kwitnąca
Kompozycja kwitnąca
176,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kompozycje kwiatowe z dostawą w Warszawie

Nasza kwiaciarnia w Warszawie oferuje naprawdę bogaty wybór kwiatów, które nadadzą się na wiele okazji. Posiadamy również kompozycje kwiatowe, które każdego dnia przygotowywane są ze świeżych kwiatów przez najlepszych florystów w mieście. Oferujemy dostawę na terenie całej Warszawy, zarówno pod adres domowy, jak i do pracy. Zamów kompozycję kwiatową z doręczeniem i spraw drugiej osobie radość.

Kwiaty w naczyniu online

Zbliża się ważna okazja dla bliskiej Ci osoby, a Ty niestety nie będziesz mógł się na niej zjawić? Nic straconego. Zamów kwiaty w naczyniu online i spraw drugiej osobie niespodziankę. Wystarczy, że złożysz zamówienie na naszej stronie internetowej i je opłacisz, a nasz kurier kwiatowy zajmie się całą resztą. Dostawa na terenie Warszawy możliwa jest już w ciągu 2 godzin! Dzięki naszej kwiaciarni online bez problemu będziesz mógł świętować ważny dzień z drugą osobą na odległość. Zamów kwiaty w naczyniu jeszcze dzisiaj!

Z jakich kwiatów zamówić kompozycję kwiatową?

Kompozycje kwiatowe najczęściej przygotowywane są z różnych gatunków kwiatów, takich jak: róże, goździki, alstromerie, margerytki. Dzięki tej różnorodności kompozycje kwiatowe wyróżniają się na tle innych swoją wyjątkowością. Bardzo często floryści takie kompozycje układają w specjalnych naczyniach, które sprawiają, że całość wygląda świetnie. Najlepiej oczywiście, aby taka kompozycja kwiatowa została wykonana ze świeżych kwiatów ciętych, które będą pięknie się prezentować. Nie zapomnij też, aby do zamówienia dołączyć bilecik wraz z Twoją wiadomością lub życzeniami.