Bukiet Marzeń dar

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Kwiaty potrafią przekazać osobie nimi obdarowanej wiele pozytywnych emocji. Wyślij komuś bliskiemu bukiet Marzeń dar i pokaż, że o nim pamiętasz. Kompozycja stworzona jest z róż, goździków, eustom sezonowych kwiatów. Kolorystyka bukietu jest pastelowa z dodatkiem intensywnej czerwieni. Bukiet kwiatów będzie wspaniałym prezentem dla mamy, babci, siostry, przyjaciółki. Koniecznie dołącz do przesyłki kwiatowej bilecik z życzeniami. Bukiet w wersji:
Mały - składa się z ok. 14 kwiatów
Średni - składa się z ok. 18 kwiatów
Duży - składa się z ok. 21 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Wszystkie dostarczane przez nas bukiety są przygotowywane z dokładnością przez nasze kwiaciarnie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów na których pracujemy, a cały asortyment z naszej oferty pochodzi od najlepszych dostawców. Kompozycje od naszych florystów są tworzone tylko ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych roślin, by wyjątkowe kompozycje mogły trafić prosto do rąk waszych najbliższych. Z uwagi na ograniczoną dostępność kwiatów od dostawców i występowanie ich różnych rodzajów - kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty w Warszawie mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, nawet w ciągu 2 godzin, jeżeli złożysz i opłacisz zamówienie od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

Telekwiaciarnia Warszawa - RABAT do 10% NA ZAWSZE. Rabat 10% można otrzymać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni Warszawa. Aby otrzymać rabat należy: - zarejestrować się / zalogować się na stronie kwiaciarni przed złożeniem zamówienia - następnie należy złożyć i opłacić zamówienie. Za każde wydane 100zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu.

Opinie klinetów