Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Zamów wiązankę pogrzebową Pamiętamy i okaż bliskim wsparcie nawet w tych najtrudniejszych chwilach. Wiązanka pogrzebowa to ładna i elegancja kompozycja, która składa się z kwiatów wyrażających wiele uczuć, w tym szczery żal - gerber i róż. Kwiaty utrzymane są w jasnej kolorystyce i ułożone na podkładzie z naturalnych liści. Dołącz również szarfę z żałobnym napisem. Wiązanka pogrzebowa może być doręczona na cmentarz, do domu pogrzebowego, kościoła lub pod adres prywatny w dzień pogrzebu. Wielkość wiązanki pogrzebowej:
Mała - składa się z ok. 20 kwiatów z przybraniem i szarfą
Średnia - składa się z ok. 30 kwiatów z przybraniem i szarfą
Duża - składa się z ok. 40 kwiatów z przybraniem i szarfą
Wiązanka pogrzebowa przedstawiona na zdjęciu jest w wersji średniej.

Wszystkie dostarczane przez nas bukiety są przygotowywane z dokładnością przez nasze kwiaciarnie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów na których pracujemy, a cały asortyment z naszej oferty pochodzi od najlepszych dostawców. Kompozycje od naszych florystów są tworzone tylko ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych roślin, by wyjątkowe kompozycje mogły trafić prosto do rąk waszych najbliższych. Z uwagi na ograniczoną dostępność kwiatów od dostawców i występowanie ich różnych rodzajów - kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty w Warszawie mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, nawet w ciągu 2 godzin, jeżeli złożysz i opłacisz zamówienie od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

Telekwiaciarnia Warszawa - RABAT do 10% NA ZAWSZE. Rabat 10% można otrzymać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni Warszawa. Aby otrzymać rabat należy: - zarejestrować się / zalogować się na stronie kwiaciarni przed złożeniem zamówienia - następnie należy złożyć i opłacić zamówienie. Za każde wydane 100zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu.

Opinie klinetów