Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

  • Szarfa 0 zł
  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
Opis wersji produktu

Potrzebujesz kwiaty na pogrzeb z dostawą? Wybierz wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu i wyślij go bezpośrednio do miejsca odbywania się pogrzebu. Wieniec skomponowany jest na podkładzie z naturalnego igliwia. Kompozycja wypełniona jest jasnymi i czerwonymi goździkami, uzupełnionymi zielonym przybraniem. Do wieńca dołącz szarfę pogrzebową, na której zawrzesz Twoje słowa pożegnania.

Wielkość wieńca pogrzebowego:
Mały - składa się z ok. 30 kwiatów z przybraniem i szarfą
Średni - składa się z ok. 40 kwiatów z przybraniem i szarfą
Duży - składa się z ok. 50 kwiatów z przybraniem i szarfą
Wieniec pogrzebowy przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Wszystkie dostarczane przez nas bukiety są przygotowywane z dokładnością przez nasze kwiaciarnie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów na których pracujemy, a cały asortyment z naszej oferty pochodzi od najlepszych dostawców. Kompozycje od naszych florystów są tworzone tylko ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych roślin, by wyjątkowe kompozycje mogły trafić prosto do rąk waszych najbliższych. Z uwagi na ograniczoną dostępność kwiatów od dostawców i występowanie ich różnych rodzajów - kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty w Warszawie mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, nawet w ciągu 2 godzin, jeżeli złożysz i opłacisz zamówienie od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

Telekwiaciarnia Warszawa - RABAT do 10% NA ZAWSZE. Rabat 10% można otrzymać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni Warszawa. Aby otrzymać rabat należy: - zarejestrować się / zalogować się na stronie kwiaciarni przed złożeniem zamówienia - następnie należy złożyć i opłacić zamówienie. Za każde wydane 100zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu.